Lietuvos Raktininkų Asociacija

 
      LT | EN | RU | PL

SVEIKI ATVYKĘ Į LIETUVOS RAKTININKŲ ASOCIACIJOS PUSLAPĮ!

 
 

INFORMACIJA iš ELF

Pranešimas iš European Locksmith Federation.
Tikiuosi, kad ekonominė krizė jau traukiasi daugelyje Europos šalių ir dabar raktų ir spynų pramonės galėtų tikėtis verslo pagerinimo.
Pastarieji du metai įrodė, kad meistrai, kurie yra gerai organizuoti ir turi aukštą kvalifikaciją, galės išgyventi bet kokiame ekonominiame klimate.
Saugumas yra svarbus faktorius kiekvienam žmogui ir jų verslui, ir užima svarbią vietą prioritetinių išlaidų sąraše. Tinkamai atliekant marketingą, atsiranda papildomų galimybių realizuoti savo gebėjimus.
ELF taryba, kaip niekada, aktyviai bendradarbiauja su nacionalinėmis asociacijomis. Pastovus keitimasis idėjomis, padeda skatinti bendrą plėtrą raktų ir spynų pramonėje.
  1. ELF ir toliau tęsia savo augimą ir vystymąsį. Kažkada kukliai įsteigta 6-mis nacionalinėmis asociacijomis, šiuo metu vienija 20-mt asociacijų. Mes vedam derybas su dar keturiomis šalimis, kurios pareiškė norą dalyvauti ELF srityje. ELF yra didžiausia profesinė organizacija raktų ir spynų pramonėje Europoje ir tikiuosi, kad dar daugiau įmonių ir šeimų, mes galėsime ir toliau apsaugoti, remti ir plėtoti šioje pramonėje.
  2. Išsami informacija apie Konvenciją ELF2023 galima  rasti: www.elf2023.com  ir norėčiau parekomenduoti aplankyti ją ir kartu pailsėti.
  3. ELF nuolat palaiko ryšį su pagrindiniais spynų gamintojais. Locksmith pramonė daugelyje šalių karštligiškai reaguoja į paskutinius pokyčius ir spynų pramonėje. Dauguma spynų šiuo metu yra gaminami ir importuojami iš Tolimųjų Rytų, tai taupo pinigus gamintojams, bet taip pat pablogina produktų kokybę. Savo ruožtu, Locksmith pramonė ieško geros kokybės produkto, siekiant teikti kokybiškas paslaugas savo klientams. Technologijos keičiasi taip greitai, kad dabar daugiausia visa mechanika išleidžiama kartu su elektronika.
  4. Interneto svetainėje ELF - http://www.eurolockfed.com/ - turime skelbimų lentą visiems ELF nariams. Jei jums reikalinga informacija apie produktus ar paslaugas iš kitos šalies, pasinaudokite šia galimybe. Jei radote įdomių produktų, kurie galėtų sudominti Locksmith atstovus iš kitų šalių, parašykite išsamę žinutę.
  5. Kvalifikacija ELF narių yra labai svarbi šios strategijos ELF dalis. Mes stengiamės, kiek įmanoma, organizuoti meistriškumo pamokas, padėti ugdymo procese nacionalinėms asociacijoms. Manau, kad yra nerealizuotų idėjų daug, todėl kreipkitės į savo nacionalines asociacijas ir apibūdinkite savo poreikius.
  6. Vokietijos asociacijos Locksmith (InterKey) sukūrė naują programinės įrangos paketą Locksmith industrijai, kurią prodemonstravo parodoje Securiti Essen. Šitie novatoriški produktai, kurie gali būti taikomi ir kitoms asociacijoms. Ateityje mes Jus informuosime apie esamus įvykius.
  7. Norvegijos asociacijos Locksmith išleido puikų vadovėlį. Jis skirtas trumpam susipažinimui su elektromechanika ir mokymosi pagrindinių taisyklių spynų su elektroninių valdymo įrengimui.

 
Prezidentas ELF Dave O'Toole